TENIS - Bazén Hloubětín

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

SLUŽBY

ČESKÁ TENISOVÁ ŠKOLA PRAHA

V Plaveckém a sportovním areálu Hloubětín má své sídlo Česká tenisová škola (ČTŠ) Stanislava Vyorala.
K
dispozici jsou dva tenisové kurty. Přes zimní sezónu je provozu nafukovací tenisová hala.
Česká tenisová škola pořádá pro děti i dospělé nejen běžné denní kurzy, ale také letní tenisové kempy, tenisové víkendy či dovolenou s tenisem v ČR i v zahraničí.

N
a vlastní náklady, hrazené p. Stanislavem Vyoralem, zakladatelem České tenisové školy, se zde vybudovala nafukovací vytápěná tenisová dvouhala, inženýrské sítě, dlouhá tenisová zeď, tenisové zázemí - sprchy, toalety, šatny, komorní tenisový klub, kde probíhají příjemné večery ve formě vášnivých tenisových konfrontací.

Od roku 2005 se hraje na umělé trávě "DESSO DLW SPORTS SYSTEMS", umělý vlas 1,8 cm vysoký, posypaný jemným křemičitým pískem - kurt je červený, výběh zelený.

Součástí tenisového klubu je velká televize s tenisovou projekci,která slouží pro teoretickou tenisovou výuku.


Tento tenisový stánek v Hloubětíně slouží pro nejširší veřejnost a není zde určen omezený počet klubových hráčů. Probíhají zde pravidelné sobotní turnaje; podkladem je žebříček, podle kterého je určováno nasazení hráčů. Ke konci zimní a letní tenisové sezóny jsou vyhlašováni nejlepší hráči jak ve dvouhře, tak ve čtyřhře. Výsledky jsou uveřejňovány na internetových stránkách.

 

Kontakt

Stanislav Vyoral
tel., fax: 281 863 735
MT: 603 421 396
e-mail: ceska.tenisova@volny.cz
http://www.tenisova-skola.eu

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky